| PortocalaAlbastra a întrebat:

Care este numele de familie a lui Barbie?

Răspuns Câştigător
| App0 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat stiu perfect numele.Doar a aparut in carte! Prima papusa a fost pusa in vanzare in 1959.Numele intreg este Barbara Millicent Roberts.

10 răspunsuri:
| App0 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat stiu perfect numele.Nu ma pasioneaza! Doar a aparut in carte! Prima papusa a fost pusa in vanzare in 1959.Numele complet era Barbara Millicent Roberts.Nu imi place barbie!

| App0 a răspuns:

Chiar daca sunt baiat stiu perfect numele.Nu ma pasioneaza! Doar a aparut in carte! Prima papusa a fost pusa in vanzare in 1959.Numele complet era Barbara Millicent Roberts.

| App0 a răspuns:

E cam umilitor ca stiu cum se cheama Barbie.In cazul meu ultra umilitor. Oricum e datoria utilizatorilor TPU de a ajuta.

| CatGirl a răspuns:

Nu cred ca are nume de familie laughing

| Laurretta a răspuns:

Barbie este numele de familie big grin

| PortocalaAlbastra explică (pentru Laurretta):

Pai o cheama Barbie Barbie :O rolling on the floor

| xChampiionOrLooser a răspuns:

Barbie este o papusa, deci nu are nume de familie.Numai daca vrei, tu, sa-i pui happy

| marialarysa a răspuns:

Nu are nume de familie. o cheama doar BARBIE.

| Izzy12 a răspuns:

Barbie nu are nume de familie. Cand eram mai mica mereu ma uitam la desenele cu ea si aparea doar Barbie. Deci nu are nume de familie. happy Fundita? love struck

| Klaoody15 a răspuns:

Barbara 'Barbie' Millicent Roberts happy