| Diana240796 a întrebat:

Care sunt cele mai triste filme care leati vazut?(funda si voturi normalbig grin)

Răspuns Câştigător
| Ðianna a răspuns:

Aaaaahhhh si mai e si "Sweet November" sad...

8 răspunsuri:
| Plague a răspuns:

Tu vrei tragedii romantice sau orice film trist? Oricum uite aici cateva: The curious case of benjamin button, the green mile, sweet november, la vita e bella, the notebook. Vizionare placuta

| Ðianna a răspuns:

The lovely bones love struck [este singurul care imi vine in minte acum, dar e special]

| loredana_6675 a răspuns:

Ps i love you,e incredibil, cel mai frumos film, meritawinking

| onename a răspuns:

AWAKE. Nici nu te astepti sa se intample ce se intampla!

| onename a răspuns:

AWAKE. Nici nu te astepti sa se intample ce se intampla!

| adi_5739 a răspuns:

1001 de nopti
dragoste si pedeapsa

| Ph0enix a răspuns:

Pai. sunt cam multehee hee, dar cred ca "Freedom Writters" si "A walk to remember" sunt cele mai triste pe care le-am vazut puppy dog eyes...

| MikuPanda a răspuns:

Koizora. este un film japonez, dar e foarteeee trist crying