| EllyCA a întrebat:

Cat costa o broscuta testoasa de apa ( din aceea mica)? si de unde pot lua!?

Răspuns Câştigător
| Andre a răspuns:

Pai costa vreo 30 40 de lei poti de la magazine cum ar fi carrefour si daca nu contacteazama ca iti caut eu

6 răspunsuri:
| madalinutza a răspuns:

Bunabig grin o poti lua de la orice magazin de animale costa intre 10-20 de lei.depinde de care vrei sa-ti cumperibig grin exista mai multe feluri de broaste testoasebig grin

| Mynu a răspuns:

Buna de pe la pet shop.Si costa cam de pe la 10 pana la 50.

| Abcfunny a răspuns:

Eu am o broscuta de florida am luat-o de la petshop in jur de 25

| zuzumic a răspuns:

De la magazinele de specialitate cu animale pretu e de la 30 de lei pana ...peste un milion

| DoubleS a răspuns:

Buna!
Iti poti luade la ZooMania.
Este in jur de 12-15 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

La real1 sunt testoase mici la 20 lei