| mars7 a întrebat:

Cat costa o lesa cu ham? funda

Răspuns Câştigător
| Vld_Vlady_1994 a răspuns:

Uite aici -> http://www.shopmania.ro/......3-12567388

9 răspunsuri:
| RedNose a răspuns:

Preturile difera, de obicei, porneste de la 20lei. Acum, depinde pentru ce animal vrei tu: caine, pisica, dihor, etc. sau de talia animalului, cu cat se foloseste mai mult material cu atat e mai scumplaughing

| mars7 explică (pentru RedNose):

Pentru caine

| RedNose a răspuns (pentru mars7):

Cam de la 30lei porneste pretul, cum am mai zis difera si talia si materialul din care e facut. Vrei ceva calumea din punct de vedere al materialului sau ceva mai sofisticat(in caz ca e yorkie) poate pretul sa ajunga si la 80-100lei sau chiar mai mult.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De la 20 de lei pana la 50 am vazut!

| LivingLouder a răspuns:

Daca vrei sa iti iei una foarte buna te costa in jur de 100 de lei

| PerianuPaula99 a răspuns:

20 de lei in sus.

| TheKittyCatGirl a răspuns:

A catelului meu a costat 25 de lei, de la un pet shop din Focsani

| Andreea_Irina_1993 a răspuns:

Costa cam 30 de ron

| Gagergorus a răspuns:

Depinde de ce fel de lesa vrei sa iti iei... eu am vazut de la 20 lei in sus.