| luky2 a întrebat:

Catelusa Lesi isi cauta urgent stapan!. Acum are aproape 5 luni.Toate vaccinele,carnet de sanatate, microcip.Are 11 kg jumate si credem ca va mai creste putin.Este timida in prezenta oamenilor insa extrem de iubitoare si inocenta.De preferat la curte, in Bucuresti sau prin apropiere.Cine ar vrea sa o adopte? Mai multe detalii si poze in privat.Va astept

3 răspunsuri:
| Lulu02 a răspuns:

Mai bine incearca sa pui anunt pe un site, poate asa vei gasi mai repede pe cineva care ar vrea sa adopte un catelus. happy

| luky2 explică (pentru Lulu02):

E deja pe olx si pe okazii happy e caine de curte.

| Lulu02 a răspuns (pentru luky2):

E bine atunci. Sper sa gasesti un cumparator. Succes! happy