| AlexHD_5315 a întrebat:

CE alegeti dintre Hamster si broasca testoasa?

18 răspunsuri:
| Kennysa a răspuns:

Amandoua sunt superbe dar as alege hamster.

| Adry05 a răspuns:

Buna!
Hamster. De ce? Pentru ca inca de la gradinita am un fel de temere si scarba pentru broastele testoase, mi se face rau numa cand le vad, da mite sa mai am si una in casa. laughing
O zi buna!

| NoChanceForUs a răspuns:

Crocobaur de tufiș.

| InsaneDoll a răspuns:

Hamster:X

| NuStiuCeNumeSaImiPun a răspuns:

HAMSTER
P.S: Poti sa-ti iei un porcusor de guinea e foarte dragut!

| Kristtine a răspuns:

Broască ţestoasă

| Bijou a răspuns:

Broasca testoasa

| InnocentKid91 a răspuns:

Hamster

| ellaella13 a răspuns:

Broasca testoasa...eu am 2 si is superbe

| AdelinaChp a răspuns:

Buna Alex.; 3 Iti spun din proprie experienta ca le'am avut pe amandoua, broasca testoasa statea in acvariu, nu puteai sa te joci cu ea, si era pericolul so pierzi pe sub birou, canapea daca ii dadeai drumul din acvariu. Hamsterul din contra e un animal jucaus ( de preferat unul care sa ai garantia ca nu musca ) il poti lasa liber prin casa, te poti juca cu el m e pufos si dragalas :X.

Eu una as opta pentru hamster, parerea mea, dar alegerea este a ta. Sper ca te-am ajutat; 3 Succes!

| andrutz4 a răspuns:

Hamster

| 1234567_7921 a răspuns:

Hamsteru! mie personal mi se apr tare scrboase boartele tersoase si sa ma uit la ele. apoi sa le iau in mana.

si de hamster miera scarba atainte dar dupa aia l.am laut in mana.si parca nu era asa rau dar inca nu.mi plac ca mi imaginez a soarecilaughing)

| FrozenMercurius a răspuns:

Hamster.

| NatiNatalia10 a răspuns:

Te sfătuiesc sa iei un hamster. Eu am 2 broaște țestoase si nu poți sa te joci cu ele, doar le ti in acvariu. Ia un hamster

| YukiMady a răspuns:

Buna. Eu as alege hamsterul, este mult mai vioi si jucaus, iar broasca are nevoie de mult prea mare atentie si grija.

| Cosmin370 a răspuns:

Pai eu aleg hamsteri deoarece sunt draguti si usor de crescut

| Maria_2430 a răspuns:

Hamster

| Lylyanna a răspuns:

Ambele sunt dragute, dar eu as alege broasca testoasa.