| ILied a întrebat:

Ce are cainele meu? De ce se sperie de orice minge?

Răspuns Câştigător
| NaughtyGirl a răspuns:

Bună!
Probabil a avut un accident sau o întâmplare neplăcută cu o minge. Poate s-a spart și sunetul l-a speriat. Încearcă să te joci mai mult cu el cu mingea și așa poate îi va trece frica.
Îți urez succes! Pa pa!

4 răspunsuri:
| basexcu a răspuns:

Are mingeofobie happy!

| pwp a răspuns:

Si al meu se sperie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu a fost lovita o data cu mingea.de exemplu pisica mea dupa ce a primit o minge in cap de atunci nici in apropierea ei nu mai sta

| Daehyun a răspuns:

Daca este mic si mingea mare se poate teme.Dar daca e mare poate are o amintire neplacuta lagata de mingi.Bafta!