| z0rel a întrebat:

Ce as putea sa ii dau la caine sa se mai ingrase? mananca destul de mult dar tot i se vad coastele, ce as putea sa ii dau? Dar pentru masa musculara ce imi recomandati ceva vitemine sau exercitii fizice? FUNDA!

6 răspunsuri:
caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Poate are ceva probleme de sanatate daca nu ia in greutate..nu te-ai intrebat?
te poti adresa unui medic veterinar, ori direct in farmacia veterinara.
O seara bunahappy

| Dyzziy a răspuns:

Eu ii dau vitamine"BELIOSAN"si e frumoasa grasuta si are forta si are doar 6 luni.

| z0rel explică (pentru Dyzziy):

Gasesc la farmaciile veterinare? cat costa?

| Dyzziy a răspuns (pentru z0rel):

Da! costa sacul de cam 5-10 pana in 50 lei de 5 kg.

| Dyzziy a răspuns (pentru Dyzziy):

Sau mai iefti, depinde de la ce farmacie veterinare se cumperi eu le-am luat cu 25 lei happy