| b0g4an a întrebat:

Ce caine ati alege intre bengal si goldenretriever? si de ce? accept si alte variante

Răspuns Câştigător
| bogdiy a răspuns:

Pentru ca este o rasa iubitoare usor de dresat activa si dedicata stapanului

5 răspunsuri:
| JockerStoica a răspuns:

As alege Golden Retriever pentru ca au un aspect frumos sunt jucausi, Foarte intelegatori cu copii, Nu latra fara motiv si este un caine demn de incredere.Si in plus un Golden Retriever e de 10 ori mai inteligent ca un Beagle. tu ai scris bengal dar cred ca te refereai la Beagle pentru ca nu exista o rasa numita bengal.Salut!

| bogdiy a răspuns:

Golden Retriever

| mola a răspuns (pentru bogdiy):

De ce? Citeste intrebarea...

| bogdiy a răspuns (pentru bogdiy):

Pentru ca este o rasa iubitoare usor de dresat activa si dedicata stapanului

| b0g4an explică:

Beagle*