| вєѕтωιѕнєѕ a întrebat:

Ce culoare preferati mai mult dintre: albastru, roz, verde, mov, violet?

Răspuns Câştigător
| <3dark-shadows<3 a răspuns:

Roz :X
Uite topul meu al culorilor alese de tine :
1.roz
2.mov
3.violet
4.verde
5.albastruwinking
Dar tu ce culoare preferi?

99 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| viatadecacatt a răspuns:

Violet

| Anemona a răspuns:

Albastruuuuuu:Xador albastru...albastra e marea, albastru e ceru...tot ce-i frumos e albastru:X:X::X

| irinuk11 a răspuns:

Mov :X:X

si violet imi place big grin

| GrigoreVarlam a răspuns:

Albastru smug

| nightwish a răspuns:

Violet dar cel mai precis NEGRU :X:X

| Didii15 a răspuns:

Mov violet e cam aceeasi chestiehee hee

Mie imi place mov:X.ba chiar il ador whistling

| GabiCh93 a răspuns:

Albastru.violet

| papatukjatlekjulk a răspuns:

Eu prefer albastru si violetwinking

| deea9707 a răspuns:

Albastu

| sfo a răspuns:

Albastru

| Rapperiţa a răspuns:

Verde!:X

| Alien a răspuns:

Verde!

| nikki_6730 a răspuns:

Mov

| tibiXpire a răspuns:

Albastru, verde... dar imi place si negru, happy

| Abb a răspuns:

Rooozlaughinglove struck

| AnaEindragostita a răspuns:

Pai eu pref rozul dar imi plac mai multe culori::...
Daca esti baiat iti place:negru, albastru...
Daca esti fata:roz, violet, rosu, galben, albastru deschis...

| to.be.able a răspuns:

Roz, este culoare mea preferata, pentru noptile de primavaraª

| No.More.Sorrow.:) a răspuns:

Verde.

| Bacemi a răspuns:

Greu de spus. Fiecare din aceste cinci culori ma caracterizeaza intr-o anumita masura. Albastrul il consider a fi dorinta mea de ascensiune pe aripi de albatros, profunzimea in gandire. Rozul este imbinarea a ce vreau eu, un amalgam de pasiune si tandrete. Verdele este natura de care am nevoie pentru a simti ca traiesc, imi confera o anumita relaxare. Movul ( sau violet ) as putea spune ca este culoarea artistului. Sa aleg intre ele ar fi ca sa imi spui sa aleg intre starile mele. N-as putea alege doar una fiindca fara celelalte nu as fi eu. Imi plac in principiu culorile. N-as putea suporta o viata alb -negru.

| Sოﺁℓε a răspuns:

Buna! prefer verdele si rozul

| criss:) a răspuns:

Albastruhappysau roz.depinde de starea mea. daca as fi trista albastru si daca as fi vesela roz.azi aleg rozhappy

| Baiaaanca a răspuns:

Mov si violetlove struck
p.s.sunt aceleasi culorihee hee

| Kry_9749 a răspuns:

Mov big grin

Răspuns utilizator avertizat
| InGeRaSh FitZoS a răspuns:

Toatehee hee

| kaTTsu a răspuns:

Tu imi placi smug pentru ca tu insuti esti culoarea care imi deseneaza in inima.

| Aiwendil a răspuns:

Albastru

| Alex_7297 a răspuns:

Albastru.

constantaproca
| constantaproca a răspuns:

Imi plac toate culorile curcubeului.