| Bubbico a întrebat:

Voi ce culoare de par preferati? Dar nu din astea gen albastru, verde, roz, ci din culorile traditionale, blond, saten deschis, brunet, aramiu etc.

Răspuns Câştigător
| Bondarel99 a răspuns:

Depinde,trebuie sa fie in armonie si cu pielea, ochii.De ex eu am pielea deschisa si mi se potriveste blond/saten deschis si nu m-as vedea niciodata bruneta(nici pe tine nu te sfatuiesc).Dar si roscatul mi se pare dragut, atrage mai repede atentia, asta daca nimeresti o nuanta frumoasa happy

18 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Culoarea castanului, așa am și părul, natural chiar dacă am și fire albe din cauza supărărilor.
Pa, pa.

| mona a răspuns:

Acum prefer culoarea ciocolatiu, o ador

| xClementine a răspuns:

Cacaniu. Acum serios, o combinatie de brunet cu o suva dictai albastra, ca breton. Daca nu, un roscat mai aprins.

| Kasia a răspuns:

Blond inchis.

ceva de genul

http://www.lorealparis.ro/......miels.aspx

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Îmi place culoarea coniacului, brunet, etc.
Te pup!

| AmanoYuno a răspuns:

Portocaliu ca un morcov:*

| simina96 a răspuns:

Buna! Eu prefer un ciocolatiu inchis.Nu cred ca as avea curajul sa ies pe strada cu albastru din ala deschis si cu suvite roz.laughing

| oBuburuză a răspuns:

Blond, iubesc culoarea asta si o sa ma fac blonda, culoarea mea normala este ciocolatiu deschis.

| xoxolove96 a răspuns:

Brunet si roscat.

| buburutza0431 a răspuns:

Buna! Eu prefer un castaniu deschis (seamana cu brunetul)si roscatul, dar nu acela care iti scoate ochiiwinking.
Sper ca te-am ajutat! Te pup :*(Funda?)

| oÎngerașul a răspuns:

Brunet și blond!

| RoxyStely a răspuns:

Eu prefer culoarea brunet.

| 0reo a răspuns:

Hmm... Cred ca brunet :], sau saten.
Dar tu? >:d<

| Bubbico explică (pentru 0reo):

Aramiu imi place (eu il am saten deschis- blond inchis crying( )

| levergetdive a răspuns:

Imi place mult roscatul natural. din pacate, m-am nascut satenawinking straight face dar imi plac si suvitele, nu foarte stridente. happy funda pls!

| ZuzZzulina a răspuns (pentru levergetdive):

Si eu sunt satena si mi-ar fi placut roscata happy

| AnaFashionista a răspuns:

Saten happy

| moisecristinastefania a răspuns:

Brunet