| badboy_4995 a întrebat:

Ce cursuri iti trebuie ca sa devii menager de fotbal si cati bani costa aceasta afacere?

Răspuns Câştigător
| ZEU93 a răspuns:

Trebuie sa dai examen pentru a deveni antrenor iar pentru aceasta trebuie sa studiezi un an sau 2, cat despre bani depinde la ce echipa ai vrea sa incepi.

4 răspunsuri:
| MMihai a răspuns:

Ce cursuri iti trebuie ca sa devii menager de fotbal si cati bani costa aceasta afacere?
Mesagerii de fotbal, sunt foști fotbaliști profesioniști!

| Minks a răspuns:

Nu stii sa legi o fraza, hmm, ai potential happy.

| hippiemuslim a răspuns:

Corectitudinea gramaticala nu e obligatorie deci esti pe drumul cel bun.

| badboy_4995 explică:

Multumesc la toti! SPARTAKUS ti-asi da fundita dar nu stiu cum daucrying