| anonim_4396 a întrebat:

Ce eveniment de Wrestling urmeaza daca stiti

9 răspunsuri:
| costymaximus a răspuns:

Pe 31 ian. urmeaza Royal Rumble

| AnaisC a răspuns:

Fatal-4 Way

| hrdcore a răspuns:

Wrestlemania pe 28 martie 2010 si se transmite in romania live pe sport.ro

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wresalmenia 26
nu
g
gf
g

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wresalmenia26

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Wrestelmania 26

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ala cu luptele in 4

| stefan31 a răspuns:

Costymaximus Roayal Rumble se transmite intr-adevar pe 31 ian., dar in America in Romania pe 20 feb., iar dupa acea urmatorul eveniment este Elimination Chamber pe 21 feb. la Americani si se vor bate pentru centura WWE in cusca Randy, Sheamus, Triple H, Cena, Ted DiBiase si Kofi Kingston.Pentru centura World Heavyeight se vor bate in cusca Undertaker, R-Truth, Rey, Morrison, CM Punk si Jericho.

| alexhbkfan a răspuns:

Ba sa va spun eu cel mai sangeros mecii. Este intre DX vs MR McMahon si Shane and Big show meci in cusca