| ZippyCata a întrebat:

Ce fel de roti de skateboard sunt bune pentru a ma plimba cu ele pe strada, cele de silicon sau cele de plastic?

Răspuns Câştigător
| KinderPinguii a răspuns:

Alea de silicon, sunt mai rezistente si mai elastice...

3 răspunsuri:
| denis260170 a răspuns:

Frate sa iti zic ceva acum sa nu te superi:1.rotile de silicon nu sunt bune de trickuri eu sincer prima oara am avut cu plastic dar sau spart rulmentii bagamias in iei asa ca mai bine faci cum vrei tu, 2 aa nici una din care ai spus tu nu e o roata buna cele mai bune roti sunt din cauciuc sau din uretan si acum depinde ce axe aibig grin

| Mişu_7703 a răspuns:

Silicon, rulmenti abec7.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde cum ai axele