| Charlotte02 a întrebat:

Ce imi trebuie ca sa scot pisica din tara? Acte,cusca, vaccinuri?

Răspuns Câştigător
| RedNose a răspuns:

Carnetul de sanatate cu toate vaccinurile si deparazitarile facute si pasaport,pe care il iei tot de la veterinar,asta sunt cele mai importante. Ca s-o transporti ai nevoie de cusca in caz ca nu mergi cu masina personala,servetele umede,uscate, mancare, castroan de apa, castron de mancare, jucarii etc.

5 răspunsuri:
| CherryPau a răspuns:

Cusca,Carnet de sanatate si inspate la carnetul de sanatate scrie ce vaccinuri trebuie ca sa o duci in tara cu tare. Si scrie si cat timp trebuie sa treaca de la un anumit vaccin ca sa poata merge in tara aceea.

| johnyxus a răspuns:

Pai iti trebuie pasaport european, trebuie sa fie cu vaccinurile la zi, cu analizele la zi si cusca bine-nteles.

| razvilol a răspuns:

O iei o transezi so o bagi pe post de carne de iepure laughing)

| Charlotte02 explică (pentru razvilol):

Hihi,ce nostim esti:*

| MisterTheGamer a răspuns:

Trebu sa ii faci certificat