| EvHemmings a întrebat:

Vreau sa plec in Rep. Moldova impreuna cu o pisica care are in jur de 10 luni care am gasit-o pe strada,mentionez faptul ca nu am dus-o niciodata la veterinar si as vrea sa stiu ce vaccinuri, acte etc. trebuie sa ii fac pisicii si as dori si un pret aproximativ cat m.ar ajunge toate acestea. Multumesc!

2 răspunsuri:
| RedheadOnTheRun a răspuns:

Pisica ta, trebuie sa aiba un carnet de sanatate si toate vaccinurile la zi. Cat despre pret, depinde de cabinet. Eu una am dat in jur de 150 de lei (maxim) pentru ca pisica mea sa "intre in legalitate" laughing

| DenissaRoxana a răspuns:

Deparazitare
Vaccinarea anti-rabiei
Microcip
Pasaport
Cusca de transport.
Acete lucruri iti trebuie pentru a merge cu pisica.