| Larette a întrebat:

Ce mancare trebuie sa ii dau cainelui meu(malamutul din poza) ca sa ii luceasca blana?
Mersi.

9 răspunsuri:
| Larette explică:

Stiu, dar zic ce mancare ii face blana sa luceasca, stiu ca sunt niste boabe care ajuta la acest lucru.

| Larette explică:

Multumesc big grin

| Larette explică:

Multumesc!

| Oanny a răspuns:

Dai ou fiert 1-2 pe saptamana iar coaja poti sa eu dai dar sa eu toci, mai sunt bune si boabele (eu ii dau royal) si era si un sampon special

| →s ♥ ą← a răspuns:

Uuuuuuuuhhhh:X:X blushing ce catel frumos ai da-mi'l mie te roggggggcrying(( :X

| →s ♥ ą← a răspuns:

Pai da:X npc:X e prea frumos catezelushu tauuuu:X:X:X til furdevil am aflat unde stairolling on the floor) ti'l iau la noaptedevildevil

| amy3semj1405 a răspuns:

Hmmm... catelului meu ii luceste blana de cad l-am luat si m-am ocupat de el mai bine decat fostul stapan.Nu cred ca exista o mancare care sa ii faca blana mai lucioasa.Totul tine de alimentatia sanatoasa. Poti sa-i dai mai multe legume (al meu mananca ciorba cu legume si carene sau alte supe dar au si carne ) sau orez cu legume si carne. Si degeaba ii faci baie ca sa-i luceasca pntru ca totul tine de alimentatie. Mult noroc la stalucit! Ai un caine superb. Blanita ii scoate ochii albastrii in evidenta!

| akatsuki a răspuns:

Cel mai bine e sa intrebi vanzatorul de la magazinul de unde ii cumperi mancarea. El sigur stie

| Denisse_8813 a răspuns:

Cred ca este un aspect care nu tine neaparat de alimentatie ci de cosmetica. Foloseste produse speciale de ingrijire a blanii animalelor, sau du-l la saloanele speciale pentru patrupezi...happy