| andragrigoras2000 a întrebat:

Ce nume ati alege pentru un ursulet de plus tare, tare dragut?
detalii:maro deschis, ochisori negri si aproape cel mai bun prieten al meubig grin
dau funda si vot pentru cele mai frumoase raspunsuri, dar si concretekiss
multumescwinking

Răspuns Câştigător
| NirvanaE a răspuns:

Black&Brown,are un ursulet o prietena de a mea...Nu stiu: Teddy, winnie,Toby,Minnye,Bingo,Bear,Teddy Bear,Mickey,Alvin, Doc, Dodger, Domino, Don, Donald, Donalson, Donny, Doogie, Doolittle, Dory, Doyle...nu mai stiu.cam atat. ma car am incercat. fundita?

5 răspunsuri:
| hiphopbeatz a răspuns:

Fluffy!

| Here4u a răspuns:

Nu ai specificat ce fel este: baiat-fata.
eu as spune LUCY pentru fata, si pentru baiat ANGEL(inger)

| Lolololalali a răspuns:

Domnul Urs.

Altele: Winnie,Urs,Brownie, Domnul Teddy, Stewie.

| Llolal a răspuns:

Cracanel laughing puppy dog eyes

| Aliceeeee2 a răspuns:

Poti incerca : bobita de piper ( ai zis ca are ochii negri), Teddy, Maronila, Fundita,... Bff, urechiusa, tod, Brawni, Beary,...