| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume sa pun unui ursulet de plus foarte foarte dragut, pe care mi l-a dat la ziua mea?

Răspuns Câştigător
| AngelAnime11 a răspuns:

Eu zic ca ar trebui sa-i dai un nume la fel cu starea de spirit pe care o ai cand il tii in bratewinking.
De exemlu daca te face fericita spune-i :Happy happy sau Smiley.
Daca-i "dulce " Seweetie, sweetie bear happy

22 răspunsuri:
| Silviix3 a răspuns:

Buna!
Cand eram mica si eu dadeam nume la animalele mele de plus. Uite cateva dintre ele: Coco(lino),Barlii,Pogo,Nooki(se citeste nuchii),Pudi, Momo, Paco etc.
Bye!

| Ys a răspuns:

-pufulete daca este pufos
-Lulubel
nu mai am nici o idee

| NirvanaE a răspuns:

Teddy, Bear, Teddy Bear, Black, Brown, Puffy, Flaffy, Mac, Tom, Benjamin,Dodo,Mike,Cici, Spike, Sparky, Dory,Marie,Bubu,Lola,Lulu, Martinel, Bobita.
fundita? puppy dog eyes

| dyana_6840 a răspuns:

Tedy

| TheStranger a răspuns:

Maci (se pronunta Motziy si inseamna Tedy pe maghiara) laughing

| Dina a răspuns:

Vendredi
Margo
Marta

| MaDrogezCuPepsiCola a răspuns:

Gorki
carabusul
marinarul popescu
sailor
cuddler
Dudu
Olaf
MBIBU
PIlaughing
Ert
Jonathan
Sapporo
Silver Spoon
Xti
Zvan
Zvanik
Efes
Clue
Soft Porn
Steag
Kink
Kleintje
Mother Superior
Samantha Jones
Butcher
Safran Foer
Private Dancer
SQUIsiY
gherasim

Sper ca tiau placut!

fundita?

| David_Antonio_1994 a răspuns (pentru MaDrogezCuPepsiCola):

Mi-au plăcut xD Silver Spoon sau Inox Spoon? laughing))))

| BrokenAndDark a răspuns:

Uite... Tedy spre exemplu... tongue

| AngelOrDemon a răspuns:

Barnny teddy pufosu kylie blackie maya akira mia misty baylie sakari prissy sper ca ti-am fost de folos

| Madalin a răspuns:

Marty smug

| mamarutza12 a răspuns:

Teddy-boo, sweatie, sneeper, patty, angel, heartie, fluffy, scrappy, teetee, twetie, chelsea, piccadily, silverstro, rosie, carly, willy, barnie, bearie

| eduardinoedy a răspuns:

Ciufulici pufos

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Nu stiu

| PandaROCK a răspuns:

Fredy,
Claus,
Barny,
Pufosila,
Barn,
Ursache,
Pufosenie,
Biluta.

| rouzilidia a răspuns:

Puki eu asa l-am numit pe al meu

| Vieru_Adelina_1999 a răspuns:

Si eu am 7 ursuleti, dar unu mi l-a dat cadou prietenul meu de Dragobete.Si e alb cu inimioare la picioare si cu scris pe fundita:I love you.Si nu stiu ce nume sa ii pun

| alex_2030 a răspuns:

U de ce nu te gandesti? Nu ai cap?big grin

| Dianamihaela123 a răspuns:

Teddy, Bobo, Kiky, Koko