| MistikkGirl a întrebat:

Am acum un catelus tare dragut, si nici nu stiu cum sa-i pun numele. dati-mi si mie niste nume frumoase, deosebite de catelusi, niste ideii mersy mult! dau fundita.

Răspuns Câştigător
| emdy09 a răspuns:

Daca e fata" dely, lady, frea, cleo, shely, mai multe ideei aici :d
http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-catei-4.html

10 răspunsuri:
| Panda15 a răspuns:

Daca e fata Giuli si daca e baiat gimibig grin

| poesia a răspuns:

Rocky, Tony, Rex, Alto, Boby, Barry, Blacky, Ben, Billy, Cody, Donny, Eli, Franky, Happy, Little, Kitty, Otto, Spot, Willy, Cady, Dally, Mac, Magic, Zoro, Bruno, Bubico, Bella, Candy, Dale, Dee-dee, Dodo, Lord, Lala, Leyla, Leah, Mimo, Rocco, Roy, Zucky, Wish, Woolf, etchappy Stiu ca iti va fi greu sa alegi. Dar sunt sigura ca vei gasi cel mai frumos nume.Ai grija de el, sa-ti traiasca! pooop

Răspuns utilizator avertizat
| kitty_9527 a răspuns:

i-as pune numele Clever (inseamna inteligent), dar daca preferi ceva mai usor eu m-as multumii cu Max, Rex, Buster

| mo0nlight a răspuns:

Toby, Dixy, Black, Bilbo, Bill, Billy, Jerry, Zack, Lucky, Mick, Oxy, Spot, Spike, Willy, Rex, Mike, Max, Jack, Sparky, Ozzy, Sky, Silver, Tom, Tommy, Viper, Ziggy... sper ca te-am ajutat happy

| Theola a răspuns:

Daca e baiat ar merge nero, daca e fata ar merge trissyhappy

| RainDrop a răspuns:

Akamaru laughing
Nu, eu i-as pune GT.

| wanna_7811 a răspuns:

Cookie happy. inseamna prajitura.

sau brenda, linda. daca e fatahappy

| helpjulia a răspuns:

Bambi, rex, hera, tango, paco, nero, flocos, depinde daca ii fata sau baiat!

| rocse3xd a răspuns:

Poi daca e alb sh pufos ai putea s i pui numele "Puffy" sau "Puff"