| Roman_Alina_1990 a întrebat:

Ce nume de porcusori de guineea imi recomandati? Si de fete si de baieti! Ofer funda!

Răspuns Câştigător
| DollyMan a răspuns:

Buna! De fete:Missy(asa o cheama pe a mea),Shirley(nevastuica unui personaj din Sherlock Holmes),Lulu,Becky,Tara,Sindy,Bella,JoJo,
De baieti: Coco(Coconut),Pufy,Buble(,, Babal,,), Cody, Lesy, Fletcher,
Sper sa sunt ok.De baieti nu stiu prea faine. Daca nu ai alta solutie poti cauta pe net.Numele de hamsteri se potrivesc si la porcusori.

http://www.magazinul-cu-hamsteri.ro/....../index.php

Bafta! O zi faina sa ai!

2 răspunsuri:
| AdmiNuL a răspuns:

Salut! Am avut si eu un Porcusor de Guineea care din pacate a murit sad! Eu i-am pus numele "Leu" laughing).

| Antonika_Anto_1994 a răspuns:

De fete: Chelsea, LouLou, Millie, Pixie, Pinkie, Pooka, Mandy, Coca
De baieti: Porky, Puky, Felix, Cooper, Bobo, Boba, Seba
per ca iti plac