| licurici13 a întrebat:

Vreau si eu niste nume pentru un porcusor de guineea? (si pentru fete si pentru baieti? >:d

Răspuns Câştigător
| KimK a răspuns:

Buna!
Baieti: Tutzy, Piggly, Bursucel laughing, Nigel, Biluta laughing, Ronyx :X, Max, Jake, Buddy, Bailey, Sam, Rocky, Duke, Rusty, Toby, Barney, Fred, Tom, Tomitza, Chico, Amigo, Snow, Buky, Kiky, Kitt, Cody.
Fete: Lola, Lily, Niny, Biluta, Sisi, Kiky, Kira, Noah, Maya, Lily, Nenssy, Elisa, Elisabeta, Emma, Inna, Betty, Daisy, Minnie, Fifi, Bambi.
Sper ca ti-am fost de ajutor. Funda? Am dat multe exemple...

4 răspunsuri:
| andragrigoras2000 a răspuns:

Kwiki pentru baieti si mara, cherry pentru fetewinkingfunda?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jeleu-pentru baiat

| kukubau a răspuns:

Gigi' de la scularie laughing))

| gabriel_8834 a răspuns:

Pongo sau mini big grin asa e nume pentru b si f