| anonim_4396 a întrebat:

Ce nume pot pune unui caine maidanez maro cu putin alb pe botic? (baiat)

funda!

Răspuns Câştigător
| shtephan a răspuns:

Http://www.catei-de-vanzare.ro/articole/Nume-de-caini-10.html

Alege tu pe cel care'ti place.
Bafta.;)

9 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Bruno?! Eu asa i-as pune.

| Patry a răspuns:

Nero, buddy, max, spyke, terry, rex, buster, taz, cody, duke, athos, jack, harley, rusty, toby, murphy, shelby, sparkly, sparkles, spot, oscar.

Astept funda! Pa-pa!

| BloodPrison a răspuns:

PETICELlove strucklove struck
Zapezel
Snowy
PAtatu

| LiaYapp a răspuns:

Hanry, Sppot, Dirty

| KiaraHoney a răspuns:

Ce zici de Botic? Ai onora-o pe Botic care a murit ieri la veterinar in timpul operatiei, din cauza abuzurilor la care a fost supusa de catre oameni http://helpstrays.chipin.com/dog-found-very-hurt-on-the-street

| Zeekee a răspuns:

Spot,Browny,Petic...

| Andy7 a răspuns:

Sparky happy

| NOname12212 a răspuns:

Nero, Scooby Doo, Max etc...plzzz funda

| iefim a răspuns:

Barsic