| DariaNegulescu a întrebat:

As vrea si eu niste nume de baiat pentru catelusi.
P.S.: Sunt maro, dar nu conteaza prea mult asta.

8 răspunsuri:
| faramatania a răspuns:

Max,Nero,Rex,Duke,
Toby,Jack,Terry,Cody,
Azor,Lord,Coco,

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bruno si browny...ma rog. Cauta niste nume care sa sune bine impreuna, nu neaparat asortate, dar sa sune bine. Uite cateva nume pe care le stiu:
Ahile, Ajax, Aldo, Amigo, Apache, Bobo, Dino, Goliath, Happy, Hugo, Jackpod, Lion, Mad-max, Moody, Oscar, Otto, Ozzy, Pluto, Pogo, Ringo, Rock, Rookie, Scar, Sharp, Sneik, Speedy, Sushi, Titan, Toby, Toto, Zeus, Zorro.
Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pe al meu il cheama Dixie, poti sa-i mai pui numele Dexter, Roofie, Lollo sau Abby. Funda?

| Cuky a răspuns:

Sunt multe nume dragute de catelusi. Cele care imi vin acum in minte suntnttongueluto,Max,Dino,Haky,Toby,Buddy,Terry,Buster,Barney,Oscar,Sparky,Murphy,Jack,Harley,Spike,Riky,Chapy,Rusty,Charlie,Luky,Shagy,Ted,sau Tedy, Arthur, Spido, Vick, Boby...etc.Multi dintre oameni aleg numele cainelui dupa personalitatea lui.Incearca si tu.De exemplu,daca ii place sa roada si roade cam tot ce e prin casa,numeste-l Rontaici. Daca ii place sa sara, numeste-l Jumpy. Daca e mai tot timpul fericit, numeste-l Happy. Daca ii place sa doarma sau sa leneveasca, cu siguranta numele va fi Sleepy, si asa mai departe. Sper ca te-am ajutat si sa-ti traiasca! Bafta cu alegerea numelui si sa ne spui si noua rezultatul!

| Cuky a răspuns (pentru Cuky):

Scuze de greselile gramaticale! Acolo era doar sunt, la nume era Pluto, si nu stiu de ce mi s-a scris o parte din propozitia aceea cu un rand mai jos! Ma grabeam!

| alinutaalinuta1999 a răspuns:

Taki i se potriveste e pentru baieti si pare tare

| DariaNegulescu explică:

Il cheama Bruno happy Mi-ati zis sa va anunt happy Multumesc foarte mult pentru raspunsuri happy

| Dinu_Sara_1997 a răspuns:

Hook, browny...