| Anto12 a întrebat:

Ce nume sa dau unui hamser baietel? Cel mai frumos nume fonditza!:*

Răspuns Câştigător
| xLittleAngel a răspuns:

Nume de hamster?
Poi poti pune : Jerry,Almette,Ronny,Cipy,Crontzy,Fluffy,Chuci,Chabu,Ciuf,Cipsic,Rutty,Hami,Kinky,Deb,Miki,Joe, Ricky,Tzutzi,Ronny,Benny, Gogoşel blushing,Tzumpy, Cimpy, Alvin,Ozzy,Mickey,Rolly,Apollo Apple Aragon,Angel,Baxter, Kiwi, Schipy.

Sper ca te'am ajutat.big grin

Bye wave

10 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Butcher laughing)

| Maryana11 a răspuns:

Hmmm thinking ce spui de tongueif; Jerry; Ace; Buzz. Sper ca te-am ajutat :*

| coloor a răspuns:

Mike sau miky. funda?

| deyna10 a răspuns:

Capudel rolling on the floor) nunu! deci nu stiu...pamzu ( pufos pe chineza)

| MilkaFriend a răspuns:

Hamsy happy

| IzadoraDepp a răspuns:

Ciburek
einstein
zuzu
cezar

| xLittleAngel a răspuns:

Multumesc pentru fundita ^^ kiss

| Anto12 explică:

Hamster nu hamser

| Anto12 explică:

Ms pentru. raspunsuri:*:*:*:* pupici!wave

| biankutza a răspuns:

Romyy