| Stefan_Cosmyn_1999 a întrebat:

Ce părere aveti de ciobanescul german si pitbull? Ce sa aleg dintre ei?

5 răspunsuri:
| tzutzcCool a răspuns:

Ciobănesc german. Pitbull cântă bine, dar nu poate fi stăpânit bine. E mai elegant și interesant un ciobănesc. Plus că e și mai ușor de îngrijit

| Sociopat a răspuns:

Amandoi sunt la fel de ai dracu daca au un stapan de doi bani. Daca vrei sa nu se uite lumea urat la tine ia-ti un ciobanesc german. Pitbullii au o reputatie proasta.

| DenissaRoxana a răspuns:

Nu conteaza rasa, conteaza stapanul!
Eu prefer ciobanesc-ul german, dar si Pitbull-ul este frumos si cuminte (daca are un stapan care se impune).

| DeshiBebe a răspuns:

Pitbull.

| MariaMikaelson a răspuns:

Ar fi mai dragut cainele ciobanesc german e mai pufos...