| AndreeaAbcd a întrebat:

Ce parere aveti despre Interpet's? Am citit ca sunt samsari, nunstiu ce, dar de fapt actioneaza la fel ca alte petshop-uri sau ce sunt ei, aici ma refer la garantia de 30 de zile, conditii bune...

2 răspunsuri:
| Ademira a răspuns:

Http://www.animale.ro/forum/showthread.php? 45453-De-unde-SA-CUMPARAM-un-CATEL-DE-RASA
Eu zic sa stai sa citesti, sa rumegi tot ce e acolo. Oamenii aia stiu ce zic. Vezi ca pe forum gasesti cam toate rasele de caini si canise sau crescatori ok care au rasa pe care ti-o doresti.

| AndreeaAbcd explică:

Asta am citit si eu, dar canise de spitz japonez nu gasesc in Romania. Plus ca (,) cunosc persoane care au cumparat de la petshop si sunt chiar bine animalele... spre exemplu, akita, beagle...