| DoDo a întrebat:

Ce preferati caine sau pisica eu una nu stiu ce sa aleg am avut mata acum am mioritic

11 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| ELD a răspuns:

Cutzzzulove struck

| Elena1234456 a răspuns:

Imi plac mai mult pisicile blushing se stie laughing.

| OanaG a răspuns:

Si pisica si cainele, in prezent am o pisica, dar si cainii imi plac, au privirea duioasa, la fel ca unele pisicutze:X

| andreeaaa1 a răspuns:

Eu am o pisica cu trei puisori de abia nascuti si un catel imi plac ambele

| Alexandraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa a răspuns:

Eu una prefer catelul pentru ca este mult mai vioi si energic decat pisica, e dragalas si te poti juca cu el, il poti plimba, poti face mai multe lucruri cu un catel decat cu o pisica, care numai sta si toarce. E amuzant sa ai catel, pe mine ma binedispun cateii mereu voiosi si gata de joaca.

| deedee191 a răspuns:

Catelul pentru ca nu e prefacut si se ataseaya repede de stapan si cand vii acasa o sa se vbucure mult de tot si vei simti dragostea, succes

| Mara_4803 a răspuns:

Pisicuta este:pufoasa, dragalasa si jucausa!

Răspuns utilizator avertizat
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu prefer cainele deoarece:Te poti plimba cu el, te poti juca, il pti dresa poti face multe dar cu o pisica nu prea