| IoanaSanziana a întrebat:

Ce rasa de catei va place?

Răspuns Câştigător
| SaMoriTu a răspuns:

Ceau-ceau big grin
pentru ca sunt foarte blanosi :X

25 răspunsuri:
Stefan
| Stefan a răspuns:

Mie imi plac toti cateii.

| Cσσкiє a răspuns:

Labrador Retreiver.

| adriangabor92 a răspuns:

Akita

| MisSToXiC a răspuns:

Shih-tzu si yorkie sunt ffffffffffffffffffffffffff dragutzai
finditza?:X

| Black_Cherry a răspuns:

Chiuhuahua, si-tzu si bichonii :X:X:X:X:X

| CybeRAthlete a răspuns:

Cainii de atac - self defence

| Meryem027 a răspuns:

Pai, sincera sa fiu toti cateii sunt frumosi.Insa mie imi place in mult special caucazian si bichon.Si slava Domnului, ii am. big grin

| Meryem027 a răspuns:

Scuze pentru acel "mult", din neatentie.

| YrINaismissingtheoldTPU a răspuns:

Golden retrieverul:*

| Aleeeeeeee a răspuns:

Mie imi plac toti cateii love struck nu am o rasa favorita, dar mi-ar placea sa am un hasky si un bichon love struck big grin. Imi plac toate animalele happy

| dragos12 a răspuns:

Labrador, husky, dalmatiam.

| Andutsaa a răspuns:

Labdrador :X si bichon :X iuiii:X

| pwp a răspuns:

Bichon, pekinez.

| CarmenR a răspuns:

Mie îmi place cel mai mult Labradorul. E una dintre cele mai inteligente rase şi buni înotători pe deasupra.

| retouchan a răspuns:

Heilove struck

Pai imi plac:Labradorii.Cocker Spaniel.Beagle.Ciobanesc german.

Mi se pare ca` sunt cei` mai fainibig grin

Dar tie?

| larya234 a răspuns:

Goldeni

| Dena01 a răspuns:

Vai, eu ador cainii si cred ca fiecare rasa de catel are farmecul ei love struck
Totusi, daca ar fi sa-mi aleg cu greu cu greu preferatii, ar fi chihuahua-pentru ca am unul si sunt atat de mici si ai mereu un instinct matern asupra lor de protectie, de ex, dar totusi au o personalitate atat de puternicalaughing - si dobermanii-imi doresc unul pentru cand ne vom mari curtea si gradina, sa aiba un spatiu mai mare: ne-ar manca mama pe mine si pe tata daca i-am aduce unul atat de imens in casa, in comparatie cu chihuahua laughing Ei imi plac pentru aspectul fizic, pentru acea tinuta regala pe care o au, pentru ca sunt foarte in masura sa te protejeze!love struck oo, dar toti sunt draguti, parca imi si pare rau ca i-am nedreptatit pe ceilalti alegand doar doua rase de caini sad tongue

Dar tiee? :**

| ClaraConstiantin a răspuns:

Golden Retriever, sunt asa frumosi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bichon, beagle, presa canario, collie, rotweiller, pichinez, chow chow, husky, labrador retriever, yorkshire terrier...si multi altii.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Preferatii mei husky siberian si rasa saint bernard

| Miki_2654 a răspuns:

Yoshier terrier sau ceva de genu'

| Robert93_7960 a răspuns:

Labrador rasa pura

| Izadora a răspuns:

Bichonii:X, bulldog, pudel, chihuahua.

| dennyissa a răspuns:

Pudelii:X:angrydin asta am eu)
bichoNII:X:X
labrador retriver:X:X
husky:X:X
Beagle:X:X
Golden retrieverul:X:X
Shih-tzu:X:X
preferatii mei:X:X:X:X

dar ai tai?

| flawyscut1 a răspuns:

Mie imi place foarte mult Ciobanescul German. Si foarte frumosi si foarte destepti sunt cateii din rasa Beagle