| pennymendez a întrebat:

Ce rasa de catel recomandati pentru apartament? (Sa spuneti si de ce)

7 răspunsuri:
| Ofiintă a răspuns:

Shitzu- sunt căței de talie mică și părerea mea este că sunt drăgălași. Depinde și de gusturi, evident.

| aneliram a răspuns:

Rase de căței de talie mică, ocupă mai puțin spațiu.

| pennymendez explică (pentru aneliram):

Pai da. Nu vreau sa imi darame televizorul sau ceva. laughing) si astia mici mi se par adorabili.

| aneliram a răspuns (pentru pennymendez):

Da, sunt mai aborabili decăt ăia mari,

| LeSuiton a răspuns:

Yorkshire terrier si bichon, sau un pitbull.

| pennymendez explică (pentru LeSuiton):

La bichon ma gandeam si eu. Mi se par draguti. Yorkshire terrier are verisorul meu si este destul de incapatanat si necesita mai multe, are anumite boli din cate am inteles. happy

| LeSuiton a răspuns (pentru pennymendez):

Nu are nici o boala