| Georgian110 a întrebat:

Ce rasa este cainele din poze?

file:///C:/Users/GEORGIAN/Desktop/242.jpg

file:///C:/Users/GEORGIAN/Desktop/243.jpg

file:///C:/Users/GEORGIAN/Desktop/241.jpg

Mi-a spus cineva sa s-ar putea sa fie lup alsacian.

3 răspunsuri:
| dragonu35hp a răspuns:

Vezi ca nu alea-s link-urile de la poze, daca vrei sa le vedem si noi trebuie uploadate pe un site, aia ce ai pus tu mai sus e locatia de la tine din PC. happy

| AnVillas a răspuns:

Da..pai depinde de unde il ai daca nu il ai de la crescatori si nu ai pedigree la el nu poti dovedi ca e Rasa Pura (dar nu conteaza daca e rasa pura sau nu conteaza sa ti placa tie de el si sa il iubesti daca e al tau laughing) )...E metis de Ciobanesc German sau lup Alsacian cum vrei tu sa-i spui...