| EternalIce69 a întrebat:

Ce rase de pisici nu lasa par?

Răspuns Câştigător
| Adry05 a răspuns:

Daca o ai de mica in casa si o tii pe hrana ok sa stii ca n-o sa ai probleme cu parul. Eu am avurt 3 pisici: prima pe care am luat-o mare si m-a terorizat cat par lasa, si 2 pe care le-am luat pui si sincer iti zic ca rar gaseam cate un fir, gen ii pica normal, cat mi-ar pica si mie.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Rasa pluș. Posibil sa vina si cu baterii. Miauna doar la comanda.

| Nimeni10 a răspuns:

Niciuna, doar cele care nu au par.

| BeSmart17 a răspuns:

Pai.avand in vedere ca pheonixul e singurul care nu lasa par(pentru ca nu are)nu iti recomand (doar ai cateva sute de euro). Iti sugerez un caine(ei nu lasa par la fel ca pisicile(chiar deloc). sper ca te.am ajutat

| JustAGirl333 a răspuns:

Există o rasa fara blana dar nu știu cum se numește.
Poți lua și pisici cu blana scurta
Dacă sunt periate zilnic nicio pisica nu prea lasă păr.