| DydyEmma a întrebat:

Ce sa-i fac pisicii mele care are 5 luni si deja este in calduri? Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| DoDo a răspuns:

Poi asa a fost si a mea...tot pe la 5-6luni pai in niciun caz sa nu o dai la motan! Ca o omoara motanul! Poi aici noi nu iti putem raspunde putem sa te sfatuim eu sincera sa fiu am mers la o farmacie veterinara mi-a expliocat farmacista si gata. Te sfatuiesc sa faci si tu la fel. fundita te rog frumy

5 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Mergi cu ea la un veterinar. El iti va spune cel mai bine ce trebuie facut.

| ytalyanu a răspuns:

E prea devreme pentru imperechere

| nosferatu a răspuns:

Laso afara laughing

| costel_4263 a răspuns:

Salutare; la 5luni pissi nu este in calduri.este ceva adolescentin la ele, exact cum este la noi.raportand varsta(o luna la ei =2, 5ani la noi)deci e pacaleala din partea lor.am crescut intre animale si nu am vazut niciodata ca au lua-to RAZNA. pa

| Bytzulica a răspuns:

Du-te si intreaba la o farmacie veterinara. iti vor da cele mai bune sfaturi daca nu ai chef de mai multe pisici