| ONEPET a întrebat:

Cine a mai cumparat cineva de la One Pet sa aiba o experienta groaznica? Pe scurt trimit alti caini decat cei din poze si dupa spun ca nu au nici o legatura ba ca crescatorul etc cand de fapt ei conduc toata filiera si is foarte bine organizati in asa fel incat sa nu aiba raspundere! facturi de pe alte firme etc aveti foarte mare grija sa va feriti de acesti oameni ca o sa aveti numai de suferit!

2 răspunsuri:
Bula
| Bula a răspuns:

Se intampla, daca cumperi lucruri de la necunoscuti.
De ce nu contactezi o asociatie locala a crescatorilor de caini de rasa sau a cainilor abandonati? Acolo poti sa te interesezi, sa vezi cainele inainte sa-ti intre in posesie.

| RaduRobertRO a răspuns:

Ei se lauda ca cica... liderul de piata si cel mai mare pet agency din România... dar cam asa este cand te increzi in online. Este o lege pentru toti care vand ionline, reuturnezi marfa fara sa ai neaparat motiv, desi tu ai unul.