| aligatorrr a întrebat:

Cine are broaste testoase sau cunoaste pe cineva care are broaste testoaste si vrea sa le doneze / sa le vanda? dau funda

5 răspunsuri:
| CARMENCITA a răspuns:

Eu cunosc pe cineva, dar nu ai zis de ce te intereseaza aligatorule.Are broscute, broaste mari nu are.

Abh
| Abh a răspuns:

Te-ai trezit tarziu, mi-am donat broastele testoase unei gradini zoologice acum 3 saptamani.

| lexy22 a răspuns:

Am o broscuta dar nu isi dau pentru nimic in lumelove strucklove strucklove struck

| Abcfunny a răspuns:

Am o Broscuţă de Florida love struck, dar n-o dau :d

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am orice cantitate de broaste testoase de apa dulce, suna la 0766267494