| Chocolate28 a întrebat:

Cine are papagal perus?
Sau cine are nimfa?
Cum va comportai cu el, la mine nimfa este si o vom vinde si imi voi lua un perus dar unde pot so vind? nimfa mea arata cam asa http://www.e-pets.ro/images/gogosica.jpg

Răspuns Câştigător
| viotedy a răspuns:

O vinzi in piata, la pasarari.sau faci schimb pe nimfa iti iei 2 perusi.

2 răspunsuri:
| STEFFYAN a răspuns:

Nimfele sunt lumt mai destepte si iubitoare decat perusi in plus pe perus nu-l vei putea mangaia sau educa.
Si nimfele au abilitatea de a vorbi mai dezvoltata decat a perusilor.

Sper sa te rasgandesti!