| anonim_4396 a întrebat:

Cine stie cat costa un bichon bolognez luat de la canisa kris din Bucuresti cu pedigree? Cunoasteti o alta canisa care sa aiba bichon maltez sau bolognez cu pedigree?

Răspuns Câştigător
| ATHOS a răspuns:

In mod normal toate canisele sunt inregistrate la Asociatia Chinologica si imperecherile se fac controlat.
In ceea ce priveste Canisa Kris iti recomand sa culegi informatia direct de la ei, www.canisakris.ro. Pe site la datele de contact vei gasi si numere de telefon.
Bafta!