| misteriouslady a întrebat:

Credeti ca desenele "Ciudatenii" au legatura cu illuminati?

Funda :*

Răspuns Câştigător
| AnimalLover02 a răspuns:

Mie imi plac foarte mult misterele acestui desen si da chiar cred ca ar putea avea legatura, deoarece personajul Bill cifrul este un triunghi de genul, este foarte ciudat... Dar tot cred ca are legatura cu...

3 răspunsuri:
| JammyBrooks a răspuns:

Illuminti sunt o prostie. Ce e drept, cred ca exista dar cel mai des sunt doar coincidente. Cu privire la desene, probabil au legaturi dar in toate acele "indicii" sunt mai multe coincidente decat adevaruri.

| Copac13 a răspuns:

Mie imi plac dar au legatura cu iluminati ca bill ala era semnul iluminati care apare si la inceput si in jurnalul lui dipper

| Wukii a răspuns:

Da, cred că ar avea legătură.