| Andre a întrebat:

Credeti ca e bine sa intretii un caine mic de rasa yorkshire terrier la bloc?

Răspuns Câştigător
| Brotacel a răspuns:

Buna!

Daca ai conditii sa il tii si sa aiba un loc al lui, daca il scoti in fiecare zi afara si daca il ingrijesti in asa fel incat sa se simta liber, nu e nici o problema.

Pa, pa.

10 răspunsuri:
| sufletzel a răspuns:

Evident ca e bine sa ai yorkshire la bloc. De altfel unde ai putea sa-l tii? Doar nu-ti imaginezi ca e caine de paza care sta toata iarna in zapada in curte si sa latre la hoti...

| Andre explică:

Nu imi place raspunsul tau andra

| blue97 a răspuns:

Nu are nimic atata timp cat are tot cei trebuie, mai ales dragoste!

| kidblue_9796 a răspuns:

Da. avand in vedere ca este un catelus de talie mica.

| ancan a răspuns:

Nu conteaza unde anume il stii, doar sa il ingrijesti sa ii acorzi zilnic atentia cuvenita si sa faceti cat mai multa miscare in aer liber happy
Daca ai sta la casa si ai tine catelul in curte fara sa alerge ar fi de prisos. Deci nu conteaza unde locuiti atata timp cat face miscare happy

| Andra_3307 a răspuns:

El oricum est eun caine de apartament. poti sa tii si un dalmatian sau orice rasa de caien in apartament daramite un catel atat de mic? succeslove struck!

| Andra_3307 a răspuns:

@sufletzel.nu ti se pare ciudat ca raspunsurile logice sunt considerate stupide? si @andri eu ti-am spus ceva logic deci mentioez ca tu consideri n raspuns logic stupid? eu m-am saturat pana pest ecap de multi care fac asa:@

| Andra_3307 a răspuns:

Ca nu iti place este una da sa ajungi sa consideri stupid un raspuns bun...trebuie un pic de judecata nu crezi? cauta in dictionar cuvandtul stupid apoi noteaza raspuinsurile logice stupide ok?

| Dragutza23 a răspuns:

Daca are locul lui si conditii si daca il ingrijesti, il scoti zilnic afara in asa fel sa se sinta liber, esti bine.

| Cristina_5086 a răspuns:

Nu conteaza unde il tii atata timp cat ai conditii si il ingrijesti corespunzator happy