| ThePoet a întrebat:

Cu ce echipă de fotbal din România țineți? Există pe aici și fanatici? happy

9 răspunsuri:
Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
F. C. Argeş. Destui nebuni.
Pa, pa.

| Bacemi a răspuns:

Steaua Bucuresti. Sunt stelist si voi fi o viata intreaga.

| Ea12345 a răspuns:

Eu sunt microbista.tongue Tin cu Universitatea Craiova.happy

| fame a răspuns:

Dinamo happy

| Gizăz a răspuns:

Sunt din Sibiu şi ţin cu panarama locală din liga a III-a şi cu CFR Cluj. Hai CFR Hai Ardeal Hai România. //aşa o alint eu, normal; trebuia să pun ghilimele. Dacă o cinsideram cu adevărat panaramă nu mai tineam cu ea că era ilogic laughing

| Mefisto23 a răspuns:

Cu RAPID pana la moarte!

| ThePoet explică:

Eu personal sunt fan infocat al echipei din orasul meu, UTA Arad. Nu ratez niciun meci acasa si fac si deplasari. In mod normal stau in peluza. Intrebarea mea pentru Spineshivers este: de ce este panarama? Din cate stiu va promova in liga 2. Gresesc?

| vlad93fcv a răspuns:

Viata mea este Fc Arges love struck si normal ca joci la juniorii echipei marelui Dobrin; x tin si cu celelalte 2 echipe din Arges. Dacia Mioveni si International Curtea de Arges love struck nu pot trai fara fotbal :p e ca si aerul pentru mine

| LarisaOana a răspuns:

Sunt stelistahee hee