| anonim_4396 a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele sa faca tot felul de chestii precum Misa Minnie :http://www.youtube.com/watch?v=IFoFuzkNDMI
Sau unde il pot duce sa il dresez? funda!

1 răspuns:
| KaTtAnNaKalau a răspuns:

Eu mi l.am dresat foarte usor.
daca vrei sa te asculte, sa te inteleaga ce ii transmiti, ce ii spui, trebuie sa ii faci si tu favoruri, pare foarte ciudat, dar eu ma joc foarte mult cu el, si cand ii cer ceva/ sa faca ceva, il scarpin dupa urechi, de multe ori el imi "spune sa il scarpin", adica vine langa mine si se alinta.
ti.am spus ce am facut eu de ma asculta si stie ce vreau de la el, scarpinatul urechii e un pas mic pentru ce vrei, poti sa cauti si pe net site-uri.
al meu e de rasa pichinez, nu pare.