| Grigg_Katalin_1999 a întrebat:

Cum imi pot dresa cainele sa faca asa ceva? El e micut si destept, stie sa mearga la pas, sa stea, sa astepte, sa dea labuta, sa vina la mine. http://www.youtube.com/watch?v=LgBKhj48VDY Dar cum sa faca asa ceva? Sau cum sa latre la comanda?

Răspuns Câştigător
| prettyselena11 a răspuns:

Pai ca sa il faci sa latre la comanda spune in continu,, sssssssssss"ca si cum i-ai spune unei pisici...si dupa ce spui,, ssssssss" restestete la el/ea spunand musca cu un ton jos, in continuu, eu am reusit cu cateaua meawinkingbafta

2 răspunsuri:
| Euuuuuu31358515 a răspuns:

Ce rasa este?

| Grigg_Katalin_1999 explică (pentru Euuuuuu31358515):

E rasa smechera, cea mai tare. CORCITURA>>> dar e foarte frumoasa si inteligenta, am gasit-o si adoptat-o de pe strazi. Pai si trucurile din video? Cum fac?