| user5493 a întrebat:

Cum se comporta o pisica in apartament? ii trebuie conditii speciale?

Răspuns Câştigător
| thewomaninwhite a răspuns:

Pai ii va trebui o cutie cu nisip in care sa-si faca nevoile, dar daca este micuta ii va lua ceva timp sa se obisnuiasca nu face cine stie ce dezordine

4 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Ii pui o litiera in baie sau balcon si gata, daca e motan il castrezi sa nu se pise prin toata casa

| reihiuke a răspuns:

Ii trebuie ceva unde sa-si faca nevoile (dar poate face si in cada, fara nisip).

| cincizeci a răspuns:

Depinde si de pisica, desigur.Dar ai nevoie neaparata de un loc unde sa ii pui nisip, desigur este si special, pentru ca altfel te vei trezi cu lipsele pisicii chiar si in ghiveci!

| RoxRocs a răspuns:

Eh, acum depinde si de pisicawinking