| anonim_4396 a întrebat:

HI,am o pisica siameza de 4 ani.Recent mi-am luat un catelus de talie mica de 1 luna. Pisica se comporta ciudat.Se tine dupa el, sta cu gura cascata si respira ca un cainehee hee.Va rog ajutati-ma; sunt foarte ingrijoratasad...+stau la apartament. Fundita!puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| a1doru a răspuns:

Se bucura mai ca nu mai este singura.in plus, cred ca nu a avut niciodata pui, si acum, instinctul matern isi spune cuvantul.nu ai de ce sa fii ingrijorata.se vor intelege de minune.

3 răspunsuri:
| Cărămidă96171 a răspuns:

Mersi...

| a1doru a răspuns (pentru Cărămidă96171):

O sa te distreze de minune astia doi.ai putina rabdare si vei vedea rolling on the floor

| Cărămidă96171 a răspuns (pentru a1doru):

Imi imaginez laughing