| anonim_4396 a întrebat:

Cum vi se pare câinele Samoyed?

Răspuns Câştigător
| HighByTheBeach a răspuns:

Sunt superbi. Totusi nu este chair atat de usor sa-l intretii din cate am inteles. Am o prietena cu astfel de caine (desi nu e un Samoyed curat). Sunt foarte veseli, invata repede, dar ma rog au si ei zilele lor proaste si uneori devin prea incapatinati.
Mai multe detalii: http://www.toateanimalele.ro/Caini/Samoyed/Samoyed.php

4 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| MiruMoon a răspuns:

Samoied* este superb, dar trebuie sa ai grija de el calumea, ihh..mereu mi-am dorit unul