| Abcnuamgasitnume a întrebat:

Dacă am un lichid de vape fără nicotina trebuie neapărat sa îl combin cu baza sau pot sa îl folosesc direct?

Răspuns Câştigător
| BaiatFinut22 a răspuns:

Poti folosi si direct. Daca vrei sa te lasi de fumat nu prea are rost sa vapezi fara nicotina, parerea mea.

| Abcnuamgasitnume explică (pentru BaiatFinut22):

Mulțumesc! Nu vreau sa ma apuc de fumathappy vapez doar de distracție

| BaiatFinut22 a răspuns (pentru Abcnuamgasitnume):

Iti spun sincer, viata mea de fumator a inceput din aceeasi prostie, dintr-un pod cu lichid fara nicotina. De acolo am trecut la IQOS pana m-am plictisit de el si am ajuns la tigarile normale. Ai grija cand sa spui stop, caci eu nu am stitut. Salut!