| Alecsandra_Vartolomei_1993 a întrebat:

Daca v-ati lua un caine de rasa de talie mare ce caine ati alege?

10 răspunsuri:
| J0B0MAT a răspuns:

Husky, de abia astept sa imi iau unul

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru J0B0MAT):

Multumesc pentru raspuns!

| J0B0MAT a răspuns:

Nu ai pentru ce. Ma bucur daca te-am ajutat.

| 0Alexander0 a răspuns:

Eu as alege Husky...

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru 0Alexander0):

Multumesc fiecaruia pentru raspuns dar as vrea sa stiu de ce ati alege ati alege acel caine?

| 0Alexander0 a răspuns (pentru Alecsandra_Vartolomei_1993):

Hm...e inteligent, se dreseaza usor, si-mi plac ochii lui albastri! big grin

| Alecsandra_Vartolomei_1993 explică (pentru 0Alexander0):

Da ai dreptate are niste ochi albastri minunati!

| Eduaard a răspuns:

Husky

| anaaandr17 a răspuns:

Setter Irlandez.

| ReTz a răspuns:

Ti-am raspuns si la intrebarea precedenta a ta, depinde ce fel de caine vrei.In general cainii se apropie de oameni, indiferent de rasa/marime.Insa, eu mi-am luat un Ciobanesc de Bucovina pentru ca vreau caine de paza.Caini de paza ar fi Ciobanesc German,Ciobanesc de Bucovina,Ciobanesc Carpatin, Ciobanesc Mioritic, Rottweiler, Doberman, Pitbull si multi altii...Caini pentru frumusete sunt Labrador, Golden, Chau chau, Sharpei etc.