| Butsilee a întrebat:

Daca vreau sa-mi cumpar si eu un animal de rasa confused ma refer la pisici sau caini! De unde pot sa cumpar si la ce pret...Si vreau sa mentionez ca in orasul meu si in cele din jur laughing nu exista asa ceva straight face vreo idee? happyhappyhappy multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| cristinela a răspuns:

Cauta in ziare daca nu gasesti magazin de animale in orasul tau.Eu asa mi-am cumparat un canis, de la mica publicitate.Si sunt si mai bune preturile ca in magazin...

3 răspunsuri:
| AllmaGirl a răspuns:

Ia-ti revista dog magazin sau pisica si gasesti anunturi din belsug

| blonda_4297 a răspuns:

Eu mi-am cumparat un bichon havanez de la o femeie cu care m-am intalnit in pet shoptongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu, vreau un hamster! dar mama mea nu ma lasa sa-mi cumpar? Ea vrea sa-mi cumpar un peste!