| TheTroll a întrebat:

Dau funda pentru cel care trimite mesaj la 1339 cu textul PASS si imi trimite prin mesaj privat codul pe care il va primi
La Orange, Vodafone si Zapp se taxeaza cu 2, 48 E si la Cosmote 3, 72

6 răspunsuri:
| BrD a răspuns:

Ala eu, ala eu...

| WatswovskyvonAle a răspuns:

rolling on the floorSi cine crezi ca e prost ''pissi''?laughing
Nu mai ai credit pe telefooon?smug

| Kanghu a răspuns:

Eu ma, eu!

| GhostStar a răspuns:

Hmm,vrei sa iti incarci gratis contul de joc?laughing prea multi fraieri

| Cristian1313 a răspuns:

Uau, se presupune ca ar fi trebuit sa fie o intrebare despre animale rolling on the floor da nici semnu intrebarii n-are happy

| gihanmurat a răspuns:

De pe zapp nu poti trimite am incercat si eu am sunat la zapp si uni au spus ca nu merge alti ca contacteaza telefonic e o porcarie am mai si cumparat cartele zapp...si am 20 euro pe el