| alinutzy19 a întrebat:

De cateva zile hamsterul meu nu mai merge pe picioarele din spate... l-am dus la veterinar si a zis ca nu poate face nimic, iar bolala s-a extins pana pe la gat, doar labele din fata le mai misca si capun... URGENT! VA ROG NU IGNORATI

Răspuns Câştigător
| GumitzaXD a răspuns:

Dar noi tot te incurajam. si sper sa se fac bine. poate doctorul a gresit :[

5 răspunsuri:
| LoveDee03 a răspuns:

Nu il mai tine la frig,la caldura,unii medici veterinari se pricep doar la caini si pisici,mai du-l la unul dar cel mai bun,este grav daca este paralizat la picioarele din spate si se extinde,incearca sa il masezi poate v-a disparea,tot ce poti face este sa speri si mai bine ai sta mai mereu langa el,exista o posibilitate foarte mica sa isi revina, dar fii langa el in aceste clipe grele, succes!

| alinutzy19 explică:

Acum se misca un pic mai bine... sper sa isi revina!

| GumitzaXD a răspuns (pentru alinutzy19):

Sigur o sa isi revina.love struck fii optimista

| alinutzy19 explică:

Hamsterul meu traieste dar nu umbla pe picioarele din spate...e foarte vioi! mersi pentru sfatiri

| AndreiuTeUrmărește a răspuns:

Imi pare rau de hamsterul tau! Dar daca veterinarul a spus asa ceva...Eu NU pot sa mai spun nimicstraight face.Imi pare rau!

| GumitzaXD a răspuns (pentru AndreiuTeUrmărește):

Dar noi tot te incurajam. si sper sa se fac bine. poate doctorul a gresit :[